Tutaj znajdziecie Państwo wszystkie odcinki nagrywanego przeze mnie podcastu „Praw(n)ie w domu” dla osób planujących zakup, sprzedaż lub wynajęcie mieszkania. Poszczególne odcinki będą dotyczyć różnych zagadnień związanych z prawem nieruchomości, a oprócz moich wypowiedzi znajdziecie tu Państwo również wywiady z ekspertami z branży nieruchomości.

Podcasty można przyrównać do audycji, najczęściej publikowanych cyklicznie. Słuchanie podcastu to popularny ostatnio sposób na powiększenie swojej wiedzy w podczas stania w korku, mycia naczyń czy ćwiczeń na siłowni albo biegania.

Podcastu możecie Państwo słuchać bezpośrednio przez internet, albo ściągnąć na swój komputer, tablet czy telefon komórkowy.

1. Jak czytać umowę deweloperską

Z pierwszego odcinka podcastu dowiecie się Państwo jak przygotować się do czytania wzoru umowy deweloperskiej, aby oszczędzić czas i nerwy. Nagrania można odsłuchać lub ściągnąć na swój komputer czy smarfon z  bloga „Umowa z deweloperem” (gdzie znajduje się również transkrypcja odcinka, dla osób które wolą czytać niż słuchać).